Staja Giriş Başvuru Formu

STAJA GİRİŞ SINAVI 

STAJA GİRİŞ (STAJA BAŞLAMA) SINAVI EĞİTİMİ 

Staja Giriş Sınavı, 2015 yılı sonuna kadar olan sınavlarda 120 soru içeren, 2016 yılı başından itibaren yapılacak sınavlarda ise 130 soru içerecek olan test tipi bir sınavdır. 

Sınav, Türkçe, Matematik ve İnkılap Tarihi sınav konularından oluşan 20 soruluk Genel Kültür ve Yetenek bölümü ile (2016 yılı başından itibaren yapılacak sınavlarda, bu bölüme Yabancı Dil soruları da eklenerek, soru sayısı 30 a çıkacaktır) Finansal Muhasebe ve Şirketler Muhasebesi, Muhasebe Standartları, Maliyet Muhasebesi, Mali Tablolar Analizi, Denetim, Ekonomi, Maliye, Meslek Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku sınav konularından oluşan 100 soruluk Alan Bilgisi bölümünden oluşmaktadır.

 

Eğitim programlarımız içerisinde konular özüyle ve pratik çözüm yollarıyla işlenmekte, sınav için gerekli olmayan bilgilere yer verilmemektedir. 

Sınavın test tipi olması, klasik sınavlardakinden farklı bir öğretim tekniği gerektirmektedir. Eğitimlerimizde bu tekniğe uygun bilgi verilmesinin yanı sıra, bilgi kadar önemli olduğuna inandığımız sınav taktikleri de verilerek sürenizi en verimli şekilde kullanmanız, dolayısıyla da sınavlarda başarılı olmanız sağlanmaktadır. 

Her sınav konusu eğitiminin bitiminden sonra o sınav konusuna ait deneme sınavları yapılarak, bilgilerinizi sınamanız sağlanmaktadır. 

 

STAJA GİRİŞ SINAVI EĞİTİM PROGRAMLARI 

Hafta içi ve hafta sonu programlarımızın her ikisi de  190 saattir. 

Eğitim aralarında ücretsiz yiyecek ve içecek ikramlarımızın yanı sıra, hafta sonu grubumuza Pazar günleri öğle yemeğiniz  de ücretsiz olarak verilmektedir. 

Akademimizle Ümitköy  metro durağı arasında, geliş ve gidişlerde  ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. 

Staja Giriş Sınavı eğitimimiz 3  programdan oluşmaktadır.

 

1 – Hafta İçi Akşam Grubu (190 saat)

 

2 – Hafta Sonu Gündüz Grubu (190 saat)

 

3 – Paket Program  (150 saat)  (3 paketin toplamı olup, hafta sonu gündüz grubu tarih ve saatlerinde verilecektir)

 

a – Muhasebe Paketi   : Finansal Muhasebe, Şirketler Muhasebesi, Mali Tablolar Analizi, Maliyet Muhasebesi,                                                                                        Muhasebe Standartları

              

b – Vergi-Denetim Paketi : Vergi Hukuku , Denetim

 

c – Hukuk Paketi : İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku 

 

*NOT : BEŞ KİŞİDEN AŞAĞI OLMAMAK ÜZERE GRUPLAR OLUŞTURMANIZ HALİNDE, BELİRLEYECEĞİNİZ TARİH VE  SAATLERE UYGUN PROGRAMLAR AÇILABİLECEKTİR. 

 

 

 

EĞİTİM ÜCRETLERİ

 

Hafta içi ve hafta sonu gruplarımızın 190 saatlik eğitim ücreti,  peşin ve kredi kartı tek çekim seçeneğinde 2.400 lira (indirim kuponlu ücretimiz 2.250 lira), kredi kartına 6 taksit seçeneğinde 2.650 lira (indirimli kuponlu ücretimiz 2.500 lira) dır.

 

150 saatlik paket program grubumuzun eğitim ücreti,  peşin ve kredi kartı tek çekim seçeneğinde 2.000 lira (indirim kuponlu ücretimiz 1.900 lira), kredi kartına 4 taksit seçeneğinde 2.200 lira (indirimli kuponlu ücretimiz 2.100 lira) dır.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru Formu 

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 

Ödeme Belgesinin Aslı 

2 Adet Resim

 

Eğitim Programı Grubu :

HAFTA İÇİ AKŞAM (190 SAAT)

HAFTA SONU GÜNDÜZ (190 SAAT)

PAKET PROGRAM (150 SAAT)

Ödeme Şekli :

NAKİT

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM